Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/646
Назва: Цікаві завдання на уроках української мови для учнів початкової школи (практикум) для студентів денної та заочної форми навчання напряму підготовки 6.010102 «Початкова освіта»
Автори: Лавренова, Марія Василівна
Ключові слова: завдання
урок
українська мова
початкова школа
Дата публікації: 2017
Короткий огляд (реферат): У посібнику представлена низка впpaв з мeтoю вивчeння мopфeмнoї будoви cлoвa тa пiдвищeння piвня гpaмaтичниx умiнь i нaвичoк мoлoдшиx шкoляpiв на уроках української мови в початковій школі. Є завдання для індивідуального і фронтального опитувань, зразки бесід при вивченні нового матеріалу, а також презентації при вивченні теми «Будова слова». Для студентів спеціальності «Початкова освіта», викладачів вищих навчальних закладів та вчителів початкових класів.
Опис: Цікаві завдання на уроках української мови для учнів початкової школи (практикум) для студентів денної та заочної форми навчання напряму підготовки 6.010102 «Початкова освіта» / укладач М.В.Лавренова. – Мукачево: МДУ, 2017. – 29 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/646
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Lavrenova M.V.TsIKAVI ZAVDANNYa NA UROKAKh UKRAYiNS'KOYi MOVY DO VYVChENNYa TEMY «BUDOVA SLOVA».pdfЦікаві завдання на уроках української мови для учнів початкової школи (практикум)2.1 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.