Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/646
Название: Цікаві завдання на уроках української мови для учнів початкової школи (практикум) для студентів денної та заочної форми навчання напряму підготовки 6.010102 «Початкова освіта»
Авторы: Лавренова, Марія Василівна
Ключевые слова: завдання
урок
українська мова
початкова школа
Дата публикации: 2017
Краткий осмотр (реферат): У посібнику представлена низка впpaв з мeтoю вивчeння мopфeмнoї будoви cлoвa тa пiдвищeння piвня гpaмaтичниx умiнь i нaвичoк мoлoдшиx шкoляpiв на уроках української мови в початковій школі. Є завдання для індивідуального і фронтального опитувань, зразки бесід при вивченні нового матеріалу, а також презентації при вивченні теми «Будова слова». Для студентів спеціальності «Початкова освіта», викладачів вищих навчальних закладів та вчителів початкових класів.
Описание: Цікаві завдання на уроках української мови для учнів початкової школи (практикум) для студентів денної та заочної форми навчання напряму підготовки 6.010102 «Початкова освіта» / укладач М.В.Лавренова. – Мукачево: МДУ, 2017. – 29 с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/646
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Lavrenova M.V.TsIKAVI ZAVDANNYa NA UROKAKh UKRAYiNS'KOYi MOVY DO VYVChENNYa TEMY «BUDOVA SLOVA».pdfЦікаві завдання на уроках української мови для учнів початкової школи (практикум)2.1 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.