Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/602
Назва: Практика усного і писемного мовлення: збірник текстів та інтерактивних вправ з дисципліни для студентів денної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)
Автори: Липчанко, Оксана Василівна
Ключові слова: практика усного мовлення
практика писемного мовлення
Дата публікації: 2017
Видавництво: МДУ
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації створені з метою надання допомоги науково-педагогічним працівникам щодо безпосереднього створення навчально-методичної літератури для ВНЗ. Представлений матеріал розглядає коло питань, що стосуються місця та ролі навчально- методичної літератури в системі освіти, характеризує види навчальних видань, узагальнює вимоги щодо структури, оформлення та змісту навчальних видань для ВНЗ.
Опис: Практика усного і писемного мовлення: збірник текстів та інтерактивних вправ з дисципліни для студентів денної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) / укладач О.В. Липчанко-Ковачик. - Мукачево : МДУ, 2017. - 28 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/602
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Lypchanko O.Praktyka usnoho i pysemnoho movlennya .pdfПрактика усного і писемного мовлення233.64 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.