Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4767
Title: Методичні рекомендації до організації і проведення педагогічної практики в школі (виробничої) для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (англійська)»
Authors: Теличко, Наталія Вікторівна
Моргун, Ірина Валентинівна
Keywords: педагогічна практика в школі
методичні вказівки
практичні та інструктивні матеріали
Issue Date: 2020
Publisher: МДУ
Abstract: Видання містить практичні та інструктивні матеріали до організації і проведення педагогічної практики в школі (виробничої) студентів, контролю досягнутих результатів навчання та перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання студентами у процесі підготовки до педагогічної практики в школі (виробничої). Методичні вказівки розроблені у відповідності до програми практики.
Description: Методичні рекомендації до організації і проведення педагогічної практики в школі (виробничої) для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (англійська)» / Укладачі Н.В. Теличко, І.В. Моргун. - Мукачево: МДУ, 2020. - 35с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4767
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Methodical _recommendations_ for_ the_ organization_ and_ carrying_ out_ of_ pedagogical _practice_ in_ school_ (industrial)_ for_ students_ of_ full-time _and_correspondence _forms _of _education.pdfМетодичні рекомендації до організації і проведення педагогічної практики в школі (виробничої) для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (англійська)»1.58 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.