Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4766
Название: Методичні рекомендації до організації і проведення виробничої практики (в літніх оздоровчих таборах) для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (англійська)»
Авторы: Теличко, Наталія Вікторівна
Розман, Ірина Іллівна
Моргун, Ірина Валентинівна
Ключевые слова: виробнича практика
літні оздоровчі табори
методичні вказівки
Дата публикации: 2020
Издательство: МДУ
Краткий осмотр (реферат): Видання містить практичні та інструктивні матеріали до організації і проведення виробничої практики (в літніх оздоровчих таборах), контролю досягнутих результатів навчання та перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання студентами у процесі підготовки до проведення виробничої практики (в літніх оздоровчих таборах). Методичні вказівки розроблені у відповідності до програми практики.
Описание: Методичні рекомендації до організації і проведення виробничої практики (в літніх оздоровчих таборах) для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (англійська)» / Укладачі Н.В. Теличко, І.І. Розман, І.В. Моргун. - Мукачево: МДУ, 2020. - 36с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4766
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Guidelines_ for _the_ organization _and _conduct _of_ industrial_ practice _(in_ summer _wellness _camps) _for_ full-time_ and_ part-time _students.pdfМетодичні рекомендації до організації і проведення виробничої практики (в літніх оздоровчих таборах) для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (англійська)»1.16 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.