Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4766
Title: Методичні рекомендації до організації і проведення виробничої практики (в літніх оздоровчих таборах) для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (англійська)»
Authors: Теличко, Наталія Вікторівна
Розман, Ірина Іллівна
Моргун, Ірина Валентинівна
Keywords: виробнича практика
літні оздоровчі табори
методичні вказівки
Issue Date: 2020
Publisher: МДУ
Abstract: Видання містить практичні та інструктивні матеріали до організації і проведення виробничої практики (в літніх оздоровчих таборах), контролю досягнутих результатів навчання та перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання студентами у процесі підготовки до проведення виробничої практики (в літніх оздоровчих таборах). Методичні вказівки розроблені у відповідності до програми практики.
Description: Методичні рекомендації до організації і проведення виробничої практики (в літніх оздоровчих таборах) для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (англійська)» / Укладачі Н.В. Теличко, І.І. Розман, І.В. Моргун. - Мукачево: МДУ, 2020. - 36с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4766
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Guidelines_ for _the_ organization _and _conduct _of_ industrial_ practice _(in_ summer _wellness _camps) _for_ full-time_ and_ part-time _students.pdfМетодичні рекомендації до організації і проведення виробничої практики (в літніх оздоровчих таборах) для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 «Середня освіта (Мова і література (англійська)»1.16 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.