Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4729
Назва: Практика переддипломна: програма та методичні рекомендації для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 053 «Психологія»
Автори: Корнієнко, Інокентій Олексійович
Алмаші, Світлана Іванівна
Ключові слова: переддипломна практика
методичні рекомендації
програми
студенти
Дата публікації: 2019
Видавництво: МДУ
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації спрямовані на надання студентам допомоги в організації та проведенні переддипломної практики. Рекомендовано студентам ОПП «Психологія» спеціальності 053 «Психологія» ОС «Бакалавр». Мета переддипломної практики – формування у майбутніх психологів уміння працювати з науковою літературою, використовувати сучасні методи дослідження для розв’язання психолого-педагогічних та соціальнопсихологічних проблем, підбирати або розробляти практичні завдання для подолання психологічних проблем, оволодіти психологічними технологіями роботи з різними типами клієнтів та груп.
Опис: Практика переддипломна: програма та методичні рекомендації для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 053 «Психологія» / укладачі Корнієнко І.О., Алмаші С.І. – Мукачево : МДУ, 2019. – 19 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4729
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Undergraduate_ Practice_ Program _and_ Guidelines_ for _Students.pdfПрактика переддипломна: програма та методичні рекомендації для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 053 «Психологія»1.19 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.