Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4725
Назва: Практична фонетика: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання, спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська))
Автори: Мартин, Н. В.
Ключові слова: практична фонетика
методичні вказівки
практичні заняття
самостійна робота
Дата публікації: 2019
Видавництво: МДУ
Короткий огляд (реферат): Видання містить практичні та інструктивні матеріали до проведення практичних занять, фонетичні вправи на правильну вимову дифтонгів, голосних та приголосних звуків та завдання для організації самостійної роботи студентів, перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання студентами у процесі виконання самостійної роботи та підготовки до практичних занять. Методичні вказівки розроблені у відповідності до програми дисципліни «Практична фонетика».
Опис: Практична фонетика: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання, спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська)) / Укладач Н. В. Мартин. - Мукачево: МДУ, 2019. - 32с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4725
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Practical _phonetics_ methodical_ instructions_ for _practical_ training _and _organization_ of_ independent_ work.pdfПрактична фонетика: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання, спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська))1.78 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.