Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4725
Название: Практична фонетика: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання, спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська))
Авторы: Мартин, Н. В.
Ключевые слова: практична фонетика
методичні вказівки
практичні заняття
самостійна робота
Дата публикации: 2019
Издательство: МДУ
Краткий осмотр (реферат): Видання містить практичні та інструктивні матеріали до проведення практичних занять, фонетичні вправи на правильну вимову дифтонгів, голосних та приголосних звуків та завдання для організації самостійної роботи студентів, перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання студентами у процесі виконання самостійної роботи та підготовки до практичних занять. Методичні вказівки розроблені у відповідності до програми дисципліни «Практична фонетика».
Описание: Практична фонетика: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання, спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська)) / Укладач Н. В. Мартин. - Мукачево: МДУ, 2019. - 32с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4725
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Practical _phonetics_ methodical_ instructions_ for _practical_ training _and _organization_ of_ independent_ work.pdfПрактична фонетика: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форм навчання, спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська))1.78 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.