Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4723
Назва: Ділова англійська мова: збірник текстів та практичних завдань до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література (англійська))
Автори: Маліновська, Д. П.
Теличко, Наталія Вікторівна
Ключові слова: практичні заняття
ділова англійська мова
студенти
збірник текстів
Дата публікації: 2019
Видавництво: МДУ
Короткий огляд (реферат): Видання містить тексти ділового характеру, зразки офіційних ділових листів, практичні завдання до проведення практичних занять, завдання для організації самостійної роботи студентів та перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання студентами в процесі виконання самостійної роботи та підготовки до практичних занять. Збірник текстів та практичних завдань розроблено у відповідності до програми дисципліни «Ділова англійська мова».
Опис: Маліновська Д.П., Теличко Н.В. Ділова англійська мова: збірник текстів та практичних завдань до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література (англійська)) / Укладачі Н.В.Теличко, Д.П.Маліновська - Мукачево: МДУ, 2019. - 24с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4723
Розташовується у зібраннях:Методичні рекомендації

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Business_ English_ a _collection _of_ texts _and _practical_ tasks_ for_ practical _training_ and _self-study.pdfДілова англійська мова: збірник текстів та практичних завдань до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література (англійська))1.98 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.