Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4723
Title: Ділова англійська мова: збірник текстів та практичних завдань до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література (англійська))
Authors: Маліновська, Д. П.
Теличко, Наталія Вікторівна
Keywords: практичні заняття
ділова англійська мова
студенти
збірник текстів
Issue Date: 2019
Publisher: МДУ
Abstract: Видання містить тексти ділового характеру, зразки офіційних ділових листів, практичні завдання до проведення практичних занять, завдання для організації самостійної роботи студентів та перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання студентами в процесі виконання самостійної роботи та підготовки до практичних занять. Збірник текстів та практичних завдань розроблено у відповідності до програми дисципліни «Ділова англійська мова».
Description: Маліновська Д.П., Теличко Н.В. Ділова англійська мова: збірник текстів та практичних завдань до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література (англійська)) / Укладачі Н.В.Теличко, Д.П.Маліновська - Мукачево: МДУ, 2019. - 24с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4723
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Business_ English_ a _collection _of_ texts _and _practical_ tasks_ for_ practical _training_ and _self-study.pdfДілова англійська мова: збірник текстів та практичних завдань до проведення практичних занять та організації самостійної роботи для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література (англійська))1.98 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.