Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4722
Title: Практика усного та писемного мовлення: методичні вказівки до аналізу текстів художнього та публіцистичного стилю для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література (англійська))
Authors: Кончович, Катерина Тиберіївна
Маліновська, Д. П.
Keywords: усне та писемне мовлення
аналіз текстів
методичні вказівки
Issue Date: 2019
Publisher: МДУ
Abstract: Видання містить схеми аналізу текстів художнього та публіцистичного стилю, зразок аналізу художнього тексту та зразок аналізу публіцистичного тексту. Кожна схема та приклад аналізу включає пояснення лексико-граматичного, стилістичного та суспільно - політичного матеріалу текстів. Призначене для використання студентами в процесі виконання самостійної роботи та підготовки до практичних занять. Методичні вказівки розроблено у відповідності до програми дисципліни «Практика усного та писемного мовлення».
Description: Кончович К.Т., Маліновська Д.П., Практика усного та писемного мовлення: методичні вказівки до аналізу текстів художнього та публіцистичного стилю для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література (англійська)) / Укладачі К.Т. Кончович, Д.П. Маліновська. - Мукачево: МДУ, 2019. - 40с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4722
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Practice_ of_ Oral_ and_ Writing_Guidelines_ for _the_ Analysis_ of _Artistic_ and _Publicistic _Style_ Texts.pdfПрактика усного та писемного мовлення: методичні вказівки до аналізу текстів художнього та публіцистичного стилю для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література (англійська))1.74 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.