Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4567
Title: Вікова психологія з практикумом: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 053 Психологія ОС «Бакалавр»
Authors: Барчій, Магдалина Степанівна
Воронова, Ольга Юріївна
Keywords: вікова психологія
методичні рекомендації
психологія
Issue Date: 2019
Publisher: МДУ
Abstract: Методичні рекомендації розроблені відповідно до робочої програми дисципліни «Вікова психологія з практикумом». Методичні рекомендації включають запитання для опрацювання, завдання для дискусій та практичного опрацювання, психологічні ситуації та задачі. Для перевірки засвоєних знань запропоновано тестові завдання. Методичні рекомендації адресовано викладачам та студентам спеціальності «Психологія».
Description: Вікова психологія з практикумом: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 053 Психологія ОС «Бакалавр» / Укладачі М.С. Барчій, О.Ю. Воронова. - Мукачево: МДУ, 2019. - 47 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4567
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Age _psychology_ with _practicum_ methodical_ recommendations _for _practical_ classes _and_ organization _of_ independent_ work.pdfВікова психологія з практикумом: методичні рекомендації до проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності 053 Психологія ОС «Бакалавр»1.43 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.