Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3216
Title: Історія державності та культури України : методичні рекомендації для організації семінарських занять для студентів денної форми навчання всіх спеціальностей ОС "Бакалавр"
Authors: Кухарчук, Ольга Степанівна
Олійник, Вікторія Вікторівна
Keywords: історія державності
культура України
самостійноа та індивідуальна робота
методичні рекомендації
Issue Date: 2018
Publisher: Мукачево : МДУ
Abstract: Семінарські заняття з курсу «Історія державності та культури України» є важливою складовою аудиторної, самостійної та індивідуальної роботи. Метою даних Семінарські заняття з курсу «Історія державності та культури України» є важливою складовою аудиторної, самостійної та індивідуальної роботи. Метою даних методичних рекомендацій є забезпечення студентів описом дисципліни: програмою навчальної дисципліни, планами семінарських занять, рекомендаціями для написання творчих завдань та рефератних робіт, питаннями для поточного та підсумкового контролів, критеріями оцінювання, інформаційними ресурсами.етодичних рекомендацій є забезпечення студентів описом дисципліни: програмою навчальної дисципліни, планами семінарських занять, рекомендаціями для написання творчих завдань та рефератних робіт, питаннями для поточного та підсумкового контролів, критеріями оцінювання, інформаційними ресурсами.
Description: Історія державності та культури України : методичні рекомендації для організації семінарських занять для студентів денної форми навчання всіх спеціальностей ОС "Бакалавр" / укладачі: О.С. Кухарчук, В.В. Олійник. - Мукачево : МДУ, 2018. - 50 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3216
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Kukharchuk_Methodical_ recommendations.pdf.pdfІсторія державності та культури України : методичні рекомендації для організації семінарських занять для студентів денної форми навчання всіх спеціальностей ОС "Бакалавр"1.04 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.