Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3196
Title: Бюджетна система : методичні рекомендації до виконання самостійної та індивідуальної роботи для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа і страхування" ОС"Бакалавр"
Authors: Петричко, Марія Михайлівна
Keywords: бюджетна система
самостійна робота
індивідуальні роботи
Issue Date: 2018
Publisher: Мукачево : МДУ
Abstract: У методичних рекомендаціях структуровано тематику самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни «Бюджетна система» у відповідності до затвердженої програми, ознайомлення з якими дозволить студентам ефективно готуватись до виконання самостійної та індивідуальної роботи при вивченні курсу.
Description: Бюджетна система : методичні рекомендації до виконання самостійної та індивідуальної роботи для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа і страхування" ОС"Бакалавр" / укладач М.М. Петричко. - Мукачево : МДУ, 2018. - 30 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3196
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Petrychko_metodychni_rekomendatsiyi.pdf..pdfБюджетна система : методичні рекомендації до виконання самостійної та індивідуальної роботи для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа і страхування" ОС"Бакалавр"950.68 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.