Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2054
Title: Сучасні тенденції розвитку науки і освіти в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів
Keywords: освітньо-культурний простір
євроінтеграційні процеси
Issue Date: 2018
Series/Report no.: збірник тез доповідей ІІ Всеукраїнської науково- практичної конференції;
Abstract: У збірнику представлено тези доповідей за матеріалами ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку науки і освіти в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів». Учасниками конференції обговорено актуальні тенденції розвитку освітньо-культурного простору в умовах реформування системи освіти, психолого-педагогічні аспекти формування професійної компетентності майбутніх фахівців, сучасні проблеми економіки, управління та інженерії, стан та перспективи розвитку туристично-рекреаційної галузі регіону, особливості розвитку сфери гостинності в інфраструктурі малих міст, інноваційні технології у легкій промисловості, стан і перспективи розвитку науки в умовах трансформації суспільно-політичних процесів в Україні. Видання розраховане на науковців, педагогів, викладачів, аспірантів та студентів, які займаються науково-дослідною роботою.
Description: Сучасні тенденції розвитку науки і освіти в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів : збірник тез доповідей ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, 17-18 травня 2018 р., Мукачево / Ред.кол. : Т.Д.Щербан (гол.ред.) та ін. – Мукачево : Вид-во МДУ, 2018. – 536 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2054
Appears in Collections:Збірник наукових праць

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Збірник_тез-ilovepdf-compressed.pdfСучасні тенденції розвитку науки і освіти в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів : збірник тез доповідей3.64 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.