Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1702
Название: Менеджмент: методичні вказівки з виконання курсової роботи для студентів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Менеджмент»
Авторы: Лизанець, Анжела Гейзівна
Ключевые слова: методичні вказівки
оформлення курсової роботи
Менеджмент
Дата публикации: 2017
Издательство: МДУ
Краткий осмотр (реферат): Дані методичні вказівки розроблені для студентів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Менеджмент». Основне завдання – допомогти студентам закріпити і узагальнити знання, одержані з дисципліни «Менеджмент» за час навчання та набути практичних навичок застосування теоретичних знань до комплексного розв’язання конкретного фахового завдання. Це видання містить основні вимоги, які висуваються до змісту та оформлення курсової роботи, організації виконання, порядку захисту та критеріїв оцінювання.
Описание: Лизанець А. Г. Менеджмент: методичні вказівки з виконання курсової роботи для студентів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Менеджмент» / Укладач Лизанець А. Г. – Мукачево: МДУ, 2017. - 27 с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1702
Располагается в коллекциях:Методичні рекомендації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичка Лизанець менеджмент курсова 2017.pdfМенеджмент: методичні вказівки з виконання курсової роботи для студентів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Менеджмент»797.53 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.