Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/10448
Title: Вікова фізіологія, шкільна гігієна з основами медичних знань: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи здобувачів спеціальності 014.15 «Середня освіта (Природничі науки)»
Authors: Штих, Ірина Ігорівна
Долинай, Маріанна Іванівна
Keywords: практичні та інструктивні матеріали
вікова фізіологія
шкільна гігієна
медичні знання
Issue Date: 2024
Publisher: МДУ
Abstract: Видання містить практичні та інструктивні матеріали до проведення практичних занять, завдання для організації самостійної роботи здобувачів, тести для самоконтролю та перелік рекомендованих джерел. Призначене для використання здобувачами в процесі виконання самостійної роботи та підготовки до практичних занять. Методичні вказівки розроблені у відповідності до програми дисципліни «Вікова фізіологія, шкільна гігієна з основами медичних знань».
Description: Вікова фізіологія, шкільна гігієна з основами медичних знань: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи здобувачів спеціальності 014.15 «Середня освіта (Природничі науки)» / Укладачі І.І. Штих, М.І. Долинай - Мукачево: МДУ, 2024. - 44 с.
URI: http://dspace.msu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/10448
Appears in Collections:Методичні рекомендації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Age-related_ physiology_ school _hygiene_ with_ the_ basics.pdfВікова фізіологія, шкільна гігієна з основами медичних знань: методичні вказівки до проведення практичних занять та організації самостійної роботи здобувачів спеціальності 014.15 «Середня освіта (Природничі науки)»2.5 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.